HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Arden Hidrolik olarak vizyonumuz, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde faaliyet gösteren en büyük üretici firmalarından biri olmaktır.

Üstün kalite standartlarımız, hızlı ve destekleyici çözümlerimiz, dürüstlük
ve şeffaflığa dayalı hizmet anlayışıyla, Arden Hidrolik ürün ve hizmetlerini paydaşlarının hizmetine sunmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Paydaş odaklı yaklaşımıyla endüstrimize yönelik detaylı bir içgörü ile paydaşlarımızın beklentilerini anlayan, yeni gereksinimleri tanımlayan ve bunları en iyi şekilde sunan, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu alandaki yüksek teknolojiyi verimli ve karlı hizmetler sunmak için en iyi şekilde kullanan bir şirket olarak hizmet vermektir.

HİZMETLERİMİZ

Tüm süreçlerde teknik ve stratejik çözüm ortaklıkları kurarak paydaşlarımıza hafriyat ve inşaat makinaları için yüksek kalite yedek parça çözümleri sunuyoruz.

Endüstri çevresince kabul görmüş çözüm odaklı yaklaşımımız, sektördeki çeşitlendirilmiş ve seçkin konumumuz ile paydaşlarımıza kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Hidrolik kırıcı yedek parçalarımız; önde gelen hidrolik kırıcı markaları ile uyumlu tüm uçları, burçları, kamaları, pimleri, cıvataları, pistonları, saplamaları, tamir takımları, diyaframları, aşınma plakaları, takozları ve
tapaları kapsar.

Ayrıca, önde gelen beton pompası markaları için dayanıklı aşınma parçaları sağlıyoruz.

Firmamız ürünleri ile ilgili olarak zamanında teslimat, uygun fiyat ve kapsamlı garanti politikası uygulanmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Temel değerlerimiz bizleri bekleyen zorlukları aşmak için ihtiyacımız olan gücü vermektedir. Bu değerler, hem çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve ekosistemimize olan güçlü bağlılığımızın merkezinde yer almaktadır.

Bizi tanımlayan değişmez ilkelerimiz:

  • Çalışanlarımızla karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık bir ilişki sağlayan güven,
  • Kalite, sağlık, güvenlik ve çevreye ödün vermemeyi gerektiren bağlılık,
  • Tüm faaliyetlerimizde ilgili yasalara, düzenlemelere ve uluslararası kabul görmüş etik değerlere istisnasız uygun hareket etmeyi gerektiren dürüstlük,
  • Yurtiçi ve yurtdışındaki paydaşlarımıza ekonomik, çevresel ve sosyal sorumluluklar konusunda farkındalık kazandıran kurumsal bir sürdürülebilirlik anlayışıdır.
174Tamamlanmış Proje
299Devam Eden Proje
150Sosyal Sorumluluk Hareketi
1100Mutlu Müşteri / Firma

Dünyanın Her Yerinde Çözüm Ortağıyız